logo دریـافت اپلیکیشن فیـلمزی

ژانر: جنایی

دانلود جدیدترین فیلم های جنایی

فیلم های جنایی و هیجان انگیز هرگز، هرگز و هرگز از مُد نمی‌افتند. مهم نیست در سینما چه اتفاقی می‌افتد، تماشاگران همیشه فیلم‌هایی را می‌خواهند که ضربان قلبشان را به تپش برساند. اگر منصف باشیم، ما هرگز از تعقیب و گریز، تعلیق و درام خسته نمی‌شویم. اما چیزی که اغلب فراموش می‌شود این است که فیلم‌های هیجان‌انگیز جایی هستند که بسیاری از نویسندگان و کارگردانان مبتکر و متمایز بهترین کار خود را انجام می‌دهند.

هر چه باشد، فیلم های جنایی و هیجان‌انگیز با مجذوب نگه‌داشتن تماشاگران زندگی می‌کنند یا می‌میرند، بنابراین فیلمسازان همیشه در جستجوی راه‌های جدیدی برای افزایش استرس هستند. یک فیلم جنایی خوب و کلا آثار این سبک همگی درباره ایجاد و رها شدن تنش هستند، که در نهایت خود این، لذت اساسی سینماست.

معرفی بهترین فیلم های جنایی

با این اوصاف، اگر شما به دنبال لیستی از بهترین فیلم های جنایی تاریخ سینما هستید، یا شاید بخواهید فیلم‌های جنایی اکشن یا جنایی هیجان انگیز یا شاید حتی یک فیلم کمدی جنایی یا یک درام جنایی پیدا کنید.  اما در سایت فیلمزی  این نیاز شما را تحت پوشش قرار داده‌ایم تا با لیست برترین فیلم های جنایی یک فیلم خوب در این ژانر ببینید.

 

pwa